Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zajęcia z pomysłem

17 maja 2022

Uczymy bawiąc
Gry logopedyczne dla najmłodszych

Żyjemy w społeczeństwie i bardzo ważne jest, żebyśmy potrafili się ze sobą komunikować – wyraźnie i zrozumiale formułować przekaz. Dlatego powinniśmy od najmłodszych lat wspomagać kształtowanie mowy dzieci, co zaowocuje sprawną komunikacją i pozwali na lepsze wzajemne zrozumienie.

Książka stanowi zbiór 10 gier, które pomogą Twojemu dziecku wzbogacić słownictwo, poćwiczyć artykulację trudnych głosek oraz poprawnie budować zdania pod względem gramatycznym i stylistycznym. Nie ma niczego lepszego, niż nauka przez zabawę. Dzięki przygotowanym kartom pracy, grafikom, kartom do gry i planszom dziecko stale jest zaangażowane, przyswajając wiedzę w różnorodnej, a zarazem atrakcyjnej dla niego formie. Gry zajmują do 15 minut, dzięki czemu nie zajmą wiele czasu zabieganym rodzicom, a pozwolą na chwilę wspólnej zabawy z edukacyjnym wymiarem dla dziecka.

Opracowane zabawy są dedykowane podopiecznym w wieku od 3 do 8 lat oraz mogą być wykorzystywane indywidualnie przez rodziców lub przeprowadzone w formie warsztatowej przez pedagogów dla większej grupy dzieci. Zabawy wspierają rozwój najmłodszych, pozwalając w przyjemny dla nich sposób przyswoić trochę wiedzy z zakresu języka, poćwiczyć prawidłową wymowę oraz komunikację.

POLECAMY

Jeśli chcesz spróbować zabaw językowych ze swoim dzieckiem, książkę papierową lub e-book możesz nabyć na stronie naszej księgarni:

Przypisy