Gotowe narzędzia do wykorzystania w codziennej pracy logopedy

Czasopismo rekomendowane przez Polski Związek Logopedów

Dwumiesięcznik redagowany przez najlepszych ekspertów, zawierający ciekawe case studies, nowe i niespotykane metody terapii oraz gotowe pomysły na prowadzenie atrakcyjnych zajęć.
6 numerów w roku
64 strony
56 numerów archiwalnych
ponad 7 lat na rynku
 

Poznaj naszych autorów

 

Stałe działy

Z PRAKTYKI LOGOPEDY

 
Poznasz case studies niszowych i ciekawych przypadków logopedycznych przygotowanych w oparciu o realne przykłady zaburzeń mowy.
czytaj przykładowy artykuł >>

WSPÓŁPRACA Z...

 
Dowiesz się jaki jest punkt widzenia innych specjalistów, m.in. psychologa, pediatry, foniatry, ortodonty, laryngologa, neurologa.
czytaj przykładowy artykuł >>

METODY TERAPII LOGOPEDYCZNEJ

 
Sprawdzisz nowe oraz sprawdzone metody prowadzenia terapii logopedycznej. W praktycznym ujęciu, poprzez ćwiczenia dobrane do konkretnych sytuacji.
czytaj przykładowy artykuł >>

ZAJĘCIA Z POMYSŁEM

 
Znajdziesz bank pomysłów na prowadzenie zajęć logopedycznych z oryginalnymi, autorskimi scenariuszami wraz z kartami pracy oraz praktyczne wskazówki i zalecenia specjalistów.
czytaj przykładowy artykuł >>

ZAWÓD: LOGOPEDA

 
Poznasz nowości i interpretacje prawne dla logopedów pracujących w różnych placówkach. Wyjaśnienia dotyczące rozwoju zawodowego.
czytaj przykładowy artykuł >>

WYWIAD MIESIĄCA

 
Znajdziesz rozmowy z uznanymi ekspertami, ale przede wszystkim z praktykami, którzy dzielą się zdobytym doświadczeniem oraz przedstawiają rozwiązania do zastosowania w codziennej pracy.
czytaj przykładowy artykuł >>

LOGOPEDA NA ŚWIECIE

 
Nauczysz się metod prowadzenia terapii logopedycznej i organizacji pracy w innych krajach i dobrych praktyk, które mogą stać się inspiracją do tworzenia statusu logopedy w Polsce.
czytaj przykładowy artykuł >>

W najnowszym numerze m.in.:

  • metody radzenia sobie z nadmiernym stresem,
  • psychogenne zaburzenia głosu u pacjenta z depresją,
  • akceptacja w terapii jąkania,
  • psychogenne zaburzenia mowy.